Иллюстрация
Приложение «Kolesa.kz»

Удобный поиск и быстрая подача в приложении

Открыть приложение

Mazda CX-7 2011 г.

Mazda CX-7 2011 г.
Успешно
  • Mazda CX-7 2011 года за 6 500 000 тг. в Актау
  • Mazda CX-7 2011 года за 6 500 000 тг. в Актау – фото 2
  • Mazda CX-7 2011 года за 6 500 000 тг. в Актау – фото 3
  • Mazda CX-7 2011 года за 6 500 000 тг. в Актау – фото 4
  • Mazda CX-7 2011 года за 6 500 000 тг. в Актау – фото 5
  • Mazda CX-7 2011 года за 6 500 000 тг. в Актау – фото 6
  • Mazda CX-7 2011 года за 6 500 000 тг. в Актау – фото 7
  • Mazda CX-7 2011 года за 6 500 000 тг. в Актау – фото 8
1 / 9

Mazda CX-7 2011 года

6 500 000 ₸
Объявление находится в архиве и может быть неактуальным.

Город
Актау, Мангистауская область
Поколение
2009 - 2012 1 поколение рестайлинг (ER)
Кузов
Кроссовер
Объем двигателя, л
2.5 (бензин)
Пробег
500 км
Коробка передач
Автомат
Привод
Передний привод
Руль
Слева
Растаможен в Казахстане
Да



История авто

Проверьте авто перед
покупкой

  • Количество владельцев
  • Юридическая чистота
  • Проверка на ДТП
  • Утильсбор
  • Штрафы
  • Техосмотр
  • Проверка по базам РК и РФ
  • Расшифровка по VIN
  • Аналитика от Kolesa.kz
Доступно только в приложении
Купить отчёт


Отзывы владельцев

11 отзывов
2010 года, КПП Автомат, 2.3 л.
2010 года, КПП Автомат, 2.3 л.
Срок владения: 6-12 месяцев

Қанат: Жүргізгеніме бір жыл. Двигатель 2.3турбо мен алғанда матор шаршап тұрған аварины жағдайда алдым матор жағынан, сосын 500мыңға контрактны матор салдым и новый турбо содан бері аидап жүрім керемет артық мақтап жатқам жоқ реально жақсы биік көлік, ал турбо ға келсек қорқатын түгі жоқ, просто ауыстрасын кетсе мен мыс өзім ауыстырдым без проблем и ещё қазіргі уақытта бәрі китайский авто аидап жүр олардың бәрі немесе көпшілігі турбо и е1.5хахаха. Ал бұнда 2.3 автомат аисин япония 6 ступка так что ұнаса біреудің оиы не керек аидаитын сен оңдаитын сен рахатын көретін өзің, так что таңдау өзіңде или расходтан қорықсаң автобуспен жүр олда 500теңге болып кетуі мүмкін) Аллах сақтасын.

2010 года, КПП Автомат, 2.3 л.
Срок владения: 1-2 года

Асылхан: 2жылдай осы машинамен жүрмін. Бағасына тұратын крассовер. Шыдамды көлік, демалыссыз айдап жүрмін, тек екі стойкісі ауысты, ходовой көпке шыдайды. Қазақстанның бырталай жерін аралап шықтым. Артқы орындықты жатқызсаң балдарға ұйықтауларына ыңғайлы, өзім де жата беремін алыс жолда. Моторы мықты тартады. АКПП мықты. Тайғақта устойчивый, анти заносы жақсы жұмыс жасайды. Балшық, қарға жақсы, қиналмайды. ы жеңіл әдемі. Жүріске де мықты 170-180ге қиналмайды. Обгонға қиналмай шығасың, тез қимылдайды. Түрі де әдеми!